Telefon

Mieliśmy kilka koncepcji na pierwszy post na naszym blogu ale jak to w naszym ciekawym życiu bywa temat pojawił się sam.W wyniku naszej codzinnej pracy borykami się z handlarzami którzy zadziwiają nas nowymi chwytami które mają za zadanie złapać swoją potencjalną ofiarę w sieć.

Często są to wzorowo napisane ogłoszenia opisujące dany pojazd w samych superlatywach. Określenia „Nic nie stuka, nic nie puka”, „Stan igła”, „Od Niemca” są powszechnie znane wszystkim którzy szukają samochodów w internecie.

Kiedy nawiązujemy kontakt telefoniczny z handlarzami często na początku rozmowy słyszymy że pojazd jest w stanie idealnym i nie będzie problemu z wizytą naszego Eksperta w każdej chwili.

Kiedy zaczynamy zadawać szczegółowe pytania nasz rozmówca zaczyna nabierać wody w usta i finalnie określa stan pojazdu jako zawieszony ponieważ wstępnie jest osoba zainteresowana, wpłacony zadatek itp. i trzeba zadzwonić za parę dni aby jednak potwierdzić jego dostępność;) W takich przypadkach natychmiast informujemy o tym naszego klienta i zawsze doradzamy aby lepiej zmienić obiekt zainteresowania na inny egzemplarz.

Dzięki wiedzy i umiejętności weryfikacji traktujemy rozmowę telefoniczną jako wstępne oględziny które mogą naszym klientom zaoszczędzić niepotrzebnego „zmarnowania” wykupionej u nas usługi na sprawdzenie pojazdu którego właściciel ma więcej do ukrycia niż sam samochód.

Trzeba pamiętać że to nie samochód ma coś do ukrycia ale właściciel który go sprzedaje!

Zobacz jak my sprawdzamy samochody i sprawdź interesujące Cię auto!