Raport LIVE

Jesteście zabiegani, zapracowani, zależy Wam na czasie, a Wasz wymarzony samochód stoi w komisie na drugim końcu Polski? Na czas wizyty ekspert MotoRaportera stanie się Waszymi oczyma – możecie pytać, o co tylko chcecie. Wyjaśniamy jak działa pierwszy i jedyny na rynku Raport sprawdzenia samochodu używanego: MotoRaporter LIVE.

Jako eksperci wiemy, że kupno wymarzonego samochodu to nie lada wyzwanie. Przekręcone liczniki, zatajony stan techniczny to tylko część problemów, z jakimi spotykają się osoby odwiedzające handlarzy aut.

Zdajemy sobie sprawę, że dla większości kierowców samochód to coś więcej niż tylko środek do przemieszczania się z miejsca na miejsce. Dlatego zakup auta wiąże się niejednokrotnie, nie tylko z wieloma emocjami, ale często i wyrzeczeniami. Do tego część z Was zanim podejmie decyzję o wyborze danego modelu wiele godzin spędza na szukaniu o nim informacji w interencie czy rozmowach ze znajomymi. Macie już sporą wiedzę i pewnie jeszcze więcej pytań, które chcielibyście zadać podczas oględzin. Co prawda, pytania zawsze można zadać, ale nasuwa się kolejne pytanie czy odpowiedzi osoby sprzedającej samochód są zgodne ze stanem faktycznym.

Stać Cię na nietrafione decyzje … a może „Wirtualne oczy MotoRaportera…”

Od teraz macie możliwość sprawdzenia wybranego auta bez wychodzenia z domu, bez brania urlopu, bez stresującej kilkugodzinnej jazdy i co najważniejsze bez marnowania pieniędzy.

Przeprowadźcie symulację ile kosztować może Was wyjazd w celu sprawdzenia samochodu. Przykładowo jesteście z Gdyni i Wasz wymarzony samochód znajduje się w Katowicach. Na samo paliwo wydacie około 450zł w dwie strony, dodatkowo na sprawdzenie samochodu w warsztacie na miejscu kolejne 150-200zł. Do tego doliczcie swój czas, wykorzystany urlop itd. A wliczyliście ryzyko, że samochód po zakupie trzeba będzie naprawić? I tutaj koszy są niestety już nieszacowane, a zaczynają się od kilkuset złotych, ale tylko jeżeli sprawa dotyczy prostych uszkodzeń, które ciężko odkryć, jeżeli nie ma się odpowiedniej wiedzy. Wspomnieliśmy o samochodach po wypadkach? Nie? Może to i dobrze. Lepiej nie mieć świadomości, że wozicie siebie i swoich najbliższych w pojazdach które nie powinny być często dopuszczone do ruchu. Jako eksperci w sprawdzaniu samochodów mamy na te bolączki rozwiązanie. Jedyny na rynku Raport MotoRaporter Live.

Raport LIVE to jedyna taka usługa w Polsce. Nasz ekspert dokonuje oględzin samochodu będąc z Wami w bezpośrednim kontakcie telefonicznym. „Na gorąco” przedstawia wyniki swojej pracy, wnioski oraz sugestie. Podczas rozmowy ekspert MotoRaportera znajduje się przy samochodzie, dlatego możecie dopytać o wszystkie szczegóły, które Was interesują. To idealne rozwiązanie, jeśli chcecie lub musicie podjąć decyzję zakupową jak najszybciej, jak nie znacie się kompletnie na samochodach lub jeśli znacie się na samochodach i ważne są dla Was detale.

Jak to działa w praktyce?

Wiemy, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Zdajemy sobie również sprawę, jak cenny jest również Wasz czas. Po umówieniu oględzin potwierdzamy telefonicznie, o której godzinie będą one miały miejsce, kiedy można spodziewać się od nas telefonu. Rozmowa telefoniczna jest nagrywana i oczywiście nie jest obciążona żadnymi dodatkowymi kosztami. Czas rozmowy z naszym ekspertem jest nieograniczony – macie możliwość dopytać się o wszystkie szczegóły związane ze stanem samochodu czy rzetelnością ogłoszenia w konfrontacji z rzeczywistością nie martwiąc się o koszty rozmowy. Dla Waszej wygody i komfortu to my dzwonimy do Was.

Raport Live w formie rozmowy telefonicznej często jest realizowany już w ciągu 12 godzin od czasu złożenia/opłacenia zlecenia (oczywiście w godzinach pracy naszej firmy) a nawet szybciej. Nasz rekord to tylko 3 godziny!

W ciągu maksymalnie 24 godzin otrzymujecie pełny Raport Live czyli nagraną rozmowę telefoniczną z naszym ekspertem a także raport w firmie pisemnej oraz około 70 zdjęć samochodu.

Porównanie wszystkich raportów jest tutaj: http://motoraporter.com/zamawiam.html

Pełna informacja na temat raportu Live znajduje się tutaj: http://motoraporter-live.cenasuper.com/

Korzyści każdego z raportu możecie sprawdzić na stronie głównej: http://motoraporter.com/